OZNÁMENÍ

web bude postupně obnoven 

Vítejte na mém webu

Sbírám modely Monti systému od roku 1989  s menší přestávkou jsem se v roce 2013 vrátil k jejich dalšímu sbírání a ůpravám. Monti Systém (dále jen  MS) je báječná stavebnice z dob socializmu kdy mě jako děcku bylo fajn a nemusel jsem se bát že když budu hračky olizovat  či se jich pouze dotíkat nedostanu rakovinu. MS je dokonalá stavebnice nejen pro děcka  ale i pro dospěláky neni sice srovnatelná s kyt modely ale dá se dobře upravit. Rád bych touto stránkou přispěl k šíření této stavebnice která je prostě geniální ve všech  směrech.

AKTUÁLNÍ POČET MODELŮ K: 23.6.2014 JE :157 KS

 

POPROSÍM JEN SLUŠNĚ A NEZASÍLAT ŽÁDNE REKLAMY  DĚKUJI MOC

 

Pozor vzhledem k omezené kapacitě stránek v neplacené verzi se pravděpodobně přesunou fotky na rajče tyto stránky si na placenou verzi kde je vědší prostor na data zatím nevydělali a  asi nevydělají

Anketa

Máte doma Monti systém?

Ano aktivně sbírám (151)
62%

Ano mám pár kousku (36)
15%

Uvažuji že začnu (14)
6%

Ne jsem antitalent (41)
17%

Celkový počet hlasů: 242

MS všeobecně

poděkování

Roman | 07.10.2014

Také děkuji že jste se do toho pustily a chtělo by to více dílů do volného prodeje je to správný krok

poděkování

Admin | 19.07.2014

Petře děkujem za pochvalu

Pochvala

Petr | 23.06.2014

Hluboce smekám tyhle dva dali monti šťávu. Měl jsem tu čest zakoupit od nich stavebnici a paráda vyvojáři ve Vistě propustit a zaměstnejte tam tyhle dva jejich modely jsou fakt super

Přidat nový příspěvek